ŽIVKOVIĆ NASTAVIO DA REŠETA VELIKANE: Srpski fudbaler pogodio i protiv Arisa (VIDEO)

09. 05. 2021. u 18:00

SRPSKI fudbaler Andrija Živković predodređen je da ruši velikane grčkog fudbala. Bivši igrač Partizana postigao je drugi gol u pobedi protiv Arisa sa 2:0.

ЖИВКОВИЋ НАСТАВИО ДА РЕШЕТА ВЕЛИКАНЕ: Српски фудбалер погодио и против Ариса (ВИДЕО)

Solunski derbi pripao je crno-belima, a Živković je još jednom pokazao klasu i da se nalazi u velikoj formi.

Pogađao je krilni napadač dva puta protiv AEK-a u pobedi 3:1 na startu plej-ofa, onda je sa dva pogotka počastio Olimpijakos i sam doneo trijumf crno-belima, da bi tokom popodneva zatresao mrežu gradskog rivala koji je produbio seriju utakmica bez pobede na četiri.

Mreže na "Tumba" stadionu su mirovale 69 minuta kada je Stefan Švab sa bele tačke doveo PAOK do prednosti.

Konačan rezultat postavio je Živković u prvom minutu sudijske nadoknade. Iskoristio je asistenciju Minaja i lagano završio akciju.

Srpskom reprezentativcu je ovo bio 10. prvenstvni, a ukupno 14. gol od kako je stigao u Solun i u odličnoj formi dočekuje derbi sa Olimpijakosom. Za 22. maj je zakazano finale Kupa Grčke.