Mozzart promo kvote: Liverpul 1,77, Leganes 1,95!
Nigde na planeti nećete pronaći veće
FOTO: EPA
Redovna čast uz elitne utakmice u Mozzartu.
Mesec bogatog fudbalskog programa je u punom jeku, a pred vama su ove nedelje četiri poklon kvote, kakve nećete naći nigde na svetu. Odsteri su bili široke ruke za susrete Premijer lige i španske Segunde.
Proverite, stvarno je tako...
LIDS – LIVERPUL (PONEDELjAK 21.00), DVOJKA 1,77
Znajući u kakav trans ume da uđe ekipa Marsela Bijelse, odnosno kolikim napadačkim potencijalom raspolaže Liverpul duel na Iland roudu lako bi mogao da preraste u spektakl kakav je početkom sezone viđen na Enfildu - tada su Redsi savladali Lids 4:3. Jorkširci su slavili na prethodna tri duela, a ako su pobede protiv Fulama i Šefilda bile donekle očekivane, skalp Mančester Sitiju svakako nije (sve tri pobede rezultatom 2:1). Liverpul se prethodno nije proslavio u dvomeču četvrtfinala Lige šampiona protiv Real Madrida jer kod kuće nije uspeo ni da opepeli posle poraza 3:1 u Madridu. Međutim, u Premijer ligi mu prijaju gostovanja, a na poslednja četiri ima maksimalan učinak bez primljenog gola.
LEGANES – PONFERADINA (PONEDELjAK 19.00), KEC 1,95
Domaćin je viđen u plej-ofu za Primeru, a šanse da ga ispusti dodatno će se smanjiti ukoliko opravda epitet blagog favorita protiv Ponferadine. Međutim forma Pepinerosa daleko je od idealne poslednjih nedelja pošto su izgubili tri od poslednjih pet duela, odnosno osvojili četiri od mogućih 15 bodova. Gostujući sastav je u prethodnom periodu uglavnom ostajao neporažen sa šest remija, pobedom i porazom iz minulih osam duela. Ove sezone Ponferadina je dobila Leganes kod kuće posle preokreta 3:2 i sada su Asijera Garitana željni osvete protiv tima kojem je ovo poslednja šansa da uhvati priključak za plej-of.
NAPOMENA: Kvote su podložne promenama, ali će u svakom trenutku u Mozzartu biti najveće na svetu.
Preporučujemo
POGLEDAJTE SVE GOLOVE LŠ: Kurtoa sačuvao Real, Siti siguran u Dortmundu (VIDEO)
14. 04. 2021. u 20:58 >> 22:54
LIVERPUL ODBRANIO SVOJU KUĆU: "Crveni" u finišu meča došli do tri boda
10. 04. 2021. u 18:40
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
BRUKA: Crnogorci slavili ispadanje Srbije kao da su Hrvati (VIDEO)
Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan deklasirana od Crne Gore. Bolja ekipa zasluženo ide dalje, ali uz ne mali skandal.
07. 12. 2025. u 19:40
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)