"VOŠA" SLAVILA PRED MEČ SA PARTIZANOM: Novosađani savladali Napredak

26. 02. 2021. u 17:44

U drugoj utakmici 24. kola Linglong Superlige Srbije, Vojvodina je večeras na novosadskom ''Karađorđu'' savladala kruševački Napredak rezultatom 1:0.

ВОША СЛАВИЛА ПРЕД МЕЧ СА ПАРТИЗАНОМ: Новосађани савладали Напредак

Gol odluke u današnjem meču postignut je početkom drugog poluvremena, u 53. minutu.

Prethodno je Kočić neoprezno startovao na Bjekovića u kaznenom prostoru gostiju, fudbaler Vojvodine je izmakao loptu, Kočić je zakasnio sa reakcijom i dileme nije bilo, očigledan jedanaesterac. Precizan sa bele tačke bio je Nemanja Čović - 1:0 za Vojvodinu.

Novosađani su se ovom pobedom učvrstili na trećem mestu sa 50 bodova, devet manje od Partizana, sa kojim se u narednom kolu sastaju u Humskoj.

Napredak je ostao na šesnaestoj poziciji sa 22 osvojena boda. U sledećem kolu Kruševljani će dočekati beogradski Rad.