OVO SE PAMTI DO KRAJA ŽIVOTA: Stevanović dirnut gestom Stojkovića i saigrača
GOLMAN Partizana Nemanja Stevanović uspešno je operisan posle povrede ramena. Kapiten Vladimir Stojković istrčao je na teren stadiona u Humskoj pred meč protiv Napretka noseći dres mladog kolege, a taj gest nije ga ostavio ravnodušnim
foto: FK Partizan
- Kad preživite mnogo toga u životu pomislite da vas više ništa ne može iznenaditi ni u pozitivnom ni u negativnom smislu! Jednostavno ste spremni na sve! A onda vas jedan gest, slika gde naš kapiten,legenda fudbalska a pre svega ljudska, na leđima nosi moj dres u znak podrške i srušite se pod naletom emocija kao malo dete.
FOTO: Instagram
- Ovo su trenuci,detalji,važniji od bilo koje pobede, kada vam saigrači iskažu poštovanje. Ovo se pamti do kraja života. Stojke, momci, hvala vam. Nema predaje!! Gazimo do kraja! - napisao je na Istagramu mladi golman crno-belih.
Preporučujemo
USPEŠNO OPERISAN NEMANjA STEVANOVIĆ: Imao je poruku za saigrače pred meč sa Napretkom
06. 02. 2021. u 14:17
OBJAVIO STARU FOTOGRAFIJU: Stojke danas čuva mrežu, a kad je bio mali... (FOTO)
03. 02. 2021. u 09:12
TUŽNA SUDBINA GOLMANA PARTIZANA: Stojkoviću su otac i majka umrli dok je on branio
31. 01. 2021. u 11:27
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KO ĆE SE RADOVATI U LAJPCIGU? Glazner juri treći trofej sa Palasom, Rajo prvi evropski u istoriji kluba
FINALE Lige konferencija biće odigrano večeras u Lajpcigu, a koplja će ukrstiti timovi za koje se očekivalo da doguraju daleko, Kristal palas i Rajo Valjekano.
27. 05. 2026. u 07:00
ENGLESKA U ŠOKU: Kapiten Mančester junajteda se odrekao engleskog i uzeo RUSKO državljanstvo!
Najnovije vesti iz fudbala su pomalo neverovatne.
26. 05. 2026. u 19:49
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)