JOVIĆ VODIO AJNTRAHT DO POBEDE: Srbinu potrebno samo 30 minuta da ponovo zaludi Frankfurt (VIDEO)

17. 01. 2021. u 19:55

JAVNOST u Srbiji željno je isčekivala debi srpskog reprezentativca Luke Jovića, a mladi napadač ponovo je opravdao poverenje koje je ranije uživao u Ajntrahtu.

ЈОВИЋ ВОДИО АЈНТРАХТ ДО ПОБЕДЕ: Србину потребно само 30 минута да поново залуди Франкфурт (ВИДЕО)

Ajntraht je savladao Šalke u 16. kolu Bundeslige rezultatom 3:1.

Odmah na startu meča, u drugom minutu, Andre Silva je ispratio odličan centaršut, pucao je glavom, ali tik uz stativu.

Pet minuta kasnije oprobao je udarac i Ajmen Barkok, njegov šut sa ivice šesnaesterca takođe je završio kraj stative.

Silva je ponovo akter dobre prilike bio u 28. minutu, tada je sjajno reagovao i doneo prednost domaćinu.

Samo minut kasnije Metju Hope poravnao je rezultat, nakon centaršuta se odlično snašao napadač gostiju i poravnao je rezultat.

U drugom poluvremenu Srbi su ponovo preuzeli Ajntraht. Filip Kostić je istrčao kontru, sa leve strane ubacio Luki Joviću za fantastičan volej.

To nije bilo sve od našeg reprezentativca. Luka Jović je spustio zavesu na večerašnji meč drugim golom, u 92. minutu. Imao je solo akciju koju je završio šutem iz šesnaesterca za konačnih 3:1.