MEKTOMINEJ ĆE ZAUVEK PAMTITI OVAJ DAN: Fudbaler Mančester junajteda ušao u istoriju Premijer ligu (VIDEO)

20. 12. 2020. u 18:37

FUDBALERI Mančester junajteda vode protiv Lidsa posle prvog poluvremena sa 4:1, a prva dva gola za "crvene đavole" postigao je Skot Mektominej, koja će zauvek pamtiti.

МЕКТОМИНЕЈ ЋЕ ЗАУВЕК ПАМТИТИ ОВАЈ ДАН: Фудбалер Манчестер јунајтеда ушао у историју Премијер лигу (ВИДЕО)

Vezista kluba sa "Old Traforda" je ušao u istoriju Premijer lige.

Naime, reprezentativac Škotske je postao prvi igrač u najvalitetnijem rangu engleskog fudbala koji je postigao dva pogotka u uvodna tri minuta utakmice.

Mektominej se najpre u strelce upisao posle nešto više od jednog minuta igre posle asistencije Bruna Fernandeša, da bi potom u razmaku od 45 sekundi uspeo još jednom da pogodi mrežu rivala nakon dodavanja Antonija Marsijala.

Treći i četvrti gol za Junajted postigli su Bruno Fernandeš i Viktor Lindelef, dok je jedini pogodak za Lids bio delo Lijama Kupera.

Golove Skota Mektomineja pogledajte OVDE i OVDE.