URNEBESNA REAKCIJA RUMUNSKOG TRENERA: NJegovi puleni primili su gol u poslednjem minutu (VIDEO)
MARIJUŠ Kroitoru, trener Rumunskog Botošanija, za koga nastupa bivši igrač Partizana Stefan Aškovski, imao je svoj šou program na gostovanju Sfintul Georgiju.
Foto: Printskrin
Botošani je vodio sa 2:1 do poslednjeg napada, a onda je popustila koncentracija u odbrani tima i domaći su golom stigli do boda. Mariušu je to veoma teško palo.
Prvo je ničice pao na zemlju pored aut linije, a onda je ušao u teren i počeo da juri i grdi igrače svoje ekipe.
Skinuo je majicu i mahao njome, unoseći se u lice igračima kojima ništa nije bilo jasno.
Preporučujemo
STANKOVIĆ: Nedostajalo je mnogo koncentracije, Zlatibor je mogao da nas iznenadi (VIDEO)
06. 12. 2020. u 18:40
RUTINSKO ODRAĐIVANjE POSLA: PSŽ dolazi na "Enfild" sa dva gola prednosti i Enrike neće dozvoliti da ih ispusti
PARIŽANI su dominirali pred svojim navijačima protiv Liverpula, slavili su rezultatom 2:0 i sa ogromnim samopouzdanjem dočekuju večerašnji revanš koji je na programu od 21.00.
14. 04. 2026. u 09:30
BOSNA U ŠOKU: Evo šta je Srbin naterao čuvenog Bosanca da uradi za Vaskrs (VIDEO)
Najnovije vesti iz Bosne i Hercegovine tiču se i Srbije.
14. 04. 2026. u 12:28
TRAGAČ IZ "POTERE" SE SRUŠIO NA POD USRED EMISIJE: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (0)