TOTENHEM JE GAZDA U LONDONU: Agonija Arsenala se nastavila, Son i Kejn su strašan tandem (VIDEO)

06. 12. 2020. u 21:12

FUDBALERI Totenhema pobedili su Arsenal u derbiju Londona sa 2:0 u 11. kolu Premijer lige i tako izbili na čelo tabele.

ТОТЕНХЕМ ЈЕ ГАЗДА У ЛОНДОНУ: Агонија Арсенала се наставила, Сон и Кејн су страшан тандем (ВИДЕО)

"Tobdžije" se nalaze u velikoj krizi i ukoliko što pre ne pronađu načina da izađu iz nje problemi će biti još veći. Ovo je izabranicima Mikela Artete bio treći neuspeh u poslednja četiri meča u prvenstvu - remizirali su samo protiv Lidsa (0:0).

Sa druge strane, tim Žozea Murinja igra jako dobro. "Pevci" u posdlenjih 10 mečeva u ligi imaju sedam pobeda i tri remija.

Totenhem je zasluženo slavio na ovom meču i pokazao ko je gazda Londona, bar kada su ove dve ekipe u pitanju.

Kakav su tandem Son Heung-Min i Hari Kejn najbolje je osetio Arsenal na svojoj koži. Južnokorejanac je postigao prvi gol u 13. minutu, a asistent je bio sjajni Englez.

Uloge su bile zamenjene u prvom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena, kada je desetka Totenhema ispostaviće se postavila konačan rezultat.

Treba reći da se ne zna čiji je gol lepšti. Zaista, prave majstorije su ljubiteljima fudbala priredili Son i Kejn.

Posle ovog trijumfa "pevci" drže čelo tabele sa 24 boda, dok je Arsenal 15 sa 13 bodova.