TUŽNA PRIČA IZ ARGENTINE: Proslavljeni selektor iz 1986. još uvek ne zna za Maradoninu smrt
LEGENDARNI Karlos Bilardo, selektor Argentine na Mundijalu 1986. godine, još uvek ne zna za smrt Dijega Armanda Maradone.
Foto: EPA
Bilardo, koji je Maradonu trenirao i u Sevilji u sezoni 1992/93, ima zdravstveniih problema i njegova porodica se plaši da bi saznanje o Dijegovoj smrti moglo da ih pogorša.
Umesto redovnog televizijskog programa i utakmica Bilardo sada uglavnom gleda Netflix serije, a njegov brat Horhe otkrio je da postoji plan kako bi mu se vest plasirala pto bezbolnije.
– Maradonina smrt je nešto što će biti glavna tema u medijima još četiri, ppet ili dvadeset dana i to komplikuje situaciju. Razgovarao sam sa Oskarom Ruđerijem koji će pozvati još dvojicu ili trojicu reprezentativaca iz 1986. i posetiti Karlosa. Videćemo šta će se desiti i kako će reagovati. Dijego mu je mnogo značio, rekao je Horhe Bilardo.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
DIJEGO SE UMORIO OD MARADONE: Izbacio doktora iz kuće, umro besan i tužan
29. 11. 2020. u 14:27
MARADONA POKOPAN BEZ SRCA: Nove neverovatne vesti iz Argentine o El Pibeu
29. 11. 2020. u 12:54
JOKIĆEVA OSVETA! Nikola se nameračio da velikom rivalu pokaže gde mu je mesto!
VEČERAS nas očekuje duel između Nagetsa i Tandera, a mi očekujemo da će Jokić biti posebno motivisan zbog dešavanja na poslednjem meču ovih timova.
09. 03. 2026. u 12:30
ŠTA ĆE REĆI JELENA?! Evo šta je Arina Sabelnka radila Novaku Đokoviću u Indijan Velsu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za ATP Indijan Vels 2026, turnir na kome danas nastupa i Novak Đoković, nisu uobičajene.
09. 03. 2026. u 15:39
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (1)