AUTOPSIJA POTVRDILA: Evo od čega je umro veliki Dijego
DIJEGO Armando Maradona, umro je od akutne, kongestivne i hronične srčane insuficijencije, koja je izazvala akutni edem pluća, preliminarni su rezultati obdukcije tela najboljeg fudbalera sveta svih vremena.
FOTO: EPA
To je zaključak do kojeg je došlo pet lekara sudske medicine i ekspert u ime porodice, koji su izvršili obdukciju tela u bolnici u San Fernandu.
U obdukciji su učestvovali direktor Sudsko-medicinskog korpusa San Isidro Federiko Korasaniti, njegov kolega iz pravosudnog odeljenja San Martin, direktor Odeljenja naučne policije policije Buenos Ajres i još dvoje forenzičara iz Korpusa sudske medicine, sudovi San Isidro.
Ovih pet zvaničnih forenzičara pridružio se i šesti lekar, kojeg je imenovala porodica.
Studija, koja je sprovedena da bi se utvrdili uzroci smrti, biće završena toksikološkim analizama.
Policija je ranije ustanovila da smrt nije nastupilanasilnim putem.
UVERTIRA ZA VELIKO FINALE KUPA KRALjA: Bitka na "Metropolitanu" bez kalkulacija
OVOGIDNjŠI finalisti Kupa kralja sudariće se ovog vikenda u La Ligi kada Atletiko Madrid na svom terenu dočekuje Real Sosijedad (18.30). Madriđani žele treću uzastopnu pobedu u prvenstvu, dok gosti iz San Sebastijana pokušavaju da ostanu u trci za evropska mesta.
07. 03. 2026. u 08:00
ZAPAD U NEVERICI, TRAMP U ŠOKU! Evo šta su Turci upravo uradili zbog napada Amerikanaca i Izraela na Iran
Nakon što su Sjedinjene Američke Države i Izrael ivršili napad na Iran, pa izazvali odgovor u vidu raketa i dronova po okolnim zemljama u kojima su američke vojne baze, desila se jedna potpuno nesvakidašnja stvar.
06. 03. 2026. u 22:52
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (1)