ČEMPIONŠIP: Paunovićev Reding prekinuo seriju poraza, novi remi Ivićevog Votforda

25. 11. 2020. u 23:00

FUDBALERI Redinga koje sa klupe prevodi Veljko Paunivić odigrali su nerešeno - 1:1 protiv Milvola i tako prekinuli seriju loših rezultata.

ЧЕМПИОНШИП: Пауновићев Рединг прекинуо серију пораза, нови реми Ивићевог Вотфорда

Ovaj tim je izbegao poraz prvi put posle četiri utakmice i remi ostvaren na protivničkom terenu može da bude stimulans za povratak na pobednički kolosek.

Domaći su poveli u nadoknadi prvog poluvremena preko Valasa. Žoao je pogotkom u 53. minutu doneo bod Redingu.

Drugi srpski trener u Čempionšipu, Vladimir Ivić, sa svojim Votfordom takođe je remizirao. Posle nerešenog ishoda sa KPR-om, "stršljenovi" su odigrali bez golova sa Bristol sitijem.

Votford sada ima 23 boda i nalazi se na petom mestu, Reding ima isto bodova, ali je na jednoj poziciji niže.