OVO SE JUNAJTEDU NIJE DESILO PUNIH 30 GODINA: Legenda kluba svesna problema
FUDBALERI Mančester junajteda su ovu sezonu počeli loše kada je u pitanju Premijer liga.
Foto: EPA-EFE/Paul Ellis / POOL
"Crveni đavoli" su juče poraženi od Arsenala sa 1:0 na svom terenu i tim neuspehom su produžili negativnu seriju.
Naime, tim koji sa klupe predvodi Ole Gunar Solskjer nema pobedu na poslednjih šest prvenstvenih utakmca na "Old Trafordu", što je najduža serija još od 1990. godine.
Ove sezone Junajted je odigrao četiri utakmice - tri puta je izgubio i jednom remizirao.
Bivši vezista engleskog velikana, Roj Kin smatra da će cenu kao i uvek prvi platiti trener.
- Nema karaktera. Ne vidim to na terenu, ne vidim muškarce. Ne vidim muškarce koji će biti sa vama u rovovima, momci kojima veruješ, Bog na pomogao. Ole ih opisuje kao dobre momke, top četiri je van dometa. Kažu da nema mesta panici, ali mislim da ima dovoljno mesta za tako nešto. Nema reakcije, moje oči me ne lažu. Gledam zagrevanje, Kavani nije ni šutirao a uvode ga kako bi promenio tok utakmice. Nema entuzijazma, nije sve do trenera nekad je do igrača, ali Ole će platiti punu cenu. Izgubiće svoj posao radeći sa ovakvom grupom igrača - rekao je Kin.
Junajted do reprzentativne pauze ima još dve utakmice. Najpre u sredu putuje u Istanbul na meč trećeg kola Lige šampiona protiv Bašakšehira, a potom ga očekuje teško gostovanje u Premijer ligi protiv Evertona.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
BEJL SE VRATIO! Velški fudbaler postigao prvi gol za Spurse posle sedam godina
01. 11. 2020. u 22:32
ARSENAL ISKORISTIO BEZIDEJNOST JUNAJTEDA: Obamejang presudio "crvenim đavolima" (VIDEO)
01. 11. 2020. u 19:41
RONALDO NA PITANjE O TESTU NA KORONU: Vratio sam se, to je najbitnije
01. 11. 2020. u 22:51
STRAVIČNA POVREDA BELGIJANCA: Urlicima prestravio sve na stadionu i komentatora
01. 11. 2020. u 21:45
Borba za drugo mesto se zahuktava: Partizan bez kapitena na "Karađorđu"
U nastavku Superlige Srbije fudbaleri Vojvodine će danas u Novom Sadu od 17 časova dočekati Partizan.
22. 04. 2026. u 09:39
Donald Tramp je zapanjen: Italija odbila da ide umesto Irana na Svetsko prvenstvo u fudbalu!
Dok se privodi kraju (zasad samo dvonedeljno) primirje, usled kog je napad na Iran započet od strane SAD i Izrael prekinut, bar u ovom trenutku, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A sada u prvi plan dolazi i evenutalno (ne)učešće Irana na Svetskom prvenstvu u fudbalu, u kome su i Sjedinjene Američke Države jedan od domaćina.
23. 04. 2026. u 20:00
Šok: "Ceca je dala otkaz kompletnom obezbeđenju - videla je fotografiju šta su radili"
"JEDNA ptičica mi je rekla da je otpustila one radnike obezbeđenja."
22. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)