LIDS NASTAVIO SA SJAJNIM IGRAMA: Bamfort u finišu meča srušio Šefild (VIDEO)

Č. V.

27. 09. 2020. u 15:29

FUDBALERI Lidsa nastavili su sa sjajnim partijama u Premijer ligi. Oni su u trećem kolu kao gosti pobedili Šefild junajted sa 1:0.

ЛИДС НАСТАВИО СА СЈАЈНИМ ИГРАМА: Бамфорт у финишу меча срушио Шефилд (ВИДЕО)

Ovo je drugi trijumf izabranika Marsela Bijelse i dobri rezultati su jasan pokazatelj da će Lids svim ekipama biti ozbiljan takmac.

U prvom poluvremenu nijie bilo golova, ali je vrlo lako moglo da se desi da ih bude. I jedni i drugi su propustili nekoliko izglednih prilika.

Bilo je samo pitanje vremena kada će pasti pogodak. To se desilo pred sam kraj utakmice. Igrao se 88. minut kada je Bamfort iskoristio centaršut Herison i odličnim udarcem glavom savladao Ramsdejla i svom timu doneo trijumf.

Zaista bi bilo pravo čudo da se ova utakmica završila bez pogodaka, jer je bilo nekoliko dobrih šansi na obe strane

Lids posle ove pobede ima šest bodova i nalazi se na šestom mestu na tabeli, dok je Šefild poslednji bez bodova, ali i bez datog gola.

PREMIJER LIGA, 3. KOLO

Subota

Brajton - Mančester j. 2:3 (1:1)

(Mapej 40 pen, Marč 90+5 - Dank 43 ag, Rašford 55, Fernandeš 90+10 pen)
Kristal Palas - Everton 1:2 (1:2)
(Kujate 26 - Kalvert-Luin 10, Ričarlison 40 pen)
VBA - Čelsi 3:3 (3:0)
(Robinson 4,25, Bartli 27 - Maunt 55, Hadson-Odoi 70, Ejbraham 90+3)

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

UEFA U ŠOKU: Rusija se odlučuje na radikalan potez?

RUSIJA i Ukrajina su i dalje izvori najvažnijih vesti na svetu, zbivanja iz tih država se prate iz minuta u minut, uživo, ali postoje i prateći događaji do kojih su dovela vojna dejstva, a koji privlače ogromnu pažnju svetske javnosti. Sport je jedan od segmenata života na koje je rat takođe uticao, a fudbal, kao najpopularnija sportska disciplina, posebno je zanimiljiv ovih dana, zbog ruske situacije u njemu.

29. 04. 2024. u 21:07