HAOS NA ULICAMA NIKOZIJE: Zvezdin autobus upao među navijače Omonije (VIDEO)
FUDBALERI Crvene zvezde eliminisani su u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona pošto su nakon penala poraženi od Omonije sa 4:2 na Kipru.
Foto: Printskrin
A to je bio jasan poziv za sve navijače ovog kiparskog kluba da se nađu na ulicama Nikozije!
Oni su najpre okupirali parking ispred GSP stadiona gde, zbog situacije sa pandemijom korona virusa nisu mogli da uđu, a u jednom trenutku susreli su se "oči u oči" i sa delegacijom srpskog šampiona.
Kako prenose mediji na Kipru, Zvezdni autobus se jedva probio kroz masu.
- Pevali su navijačke pesme kluba, uzvikivali parole i pravili paniku, ali bez ijednog incidenta - pišu Kiprani.
Međutim, na ulicama Nikozije su viđeni incidenti gde su lakše povređene dve osobe. Tamošnji mediji prenose da su navijači AEL-a napali pristalice Omonijine.
Ukupno šest automobila je razbijeno, među povređenima je i žena sa kojom je bilo dvoje maloletne dece, dok je policija vrlo brzo uspostavila kontrolu na ulicana Nikozije u cilju da se haos ne proširi.
Zapratite Novosti sport Fejsbuku
Preporučujemo
STANKOVIĆ: Znam da će biti kritika, da samo dali drugi gol sve bi bilo drugačije
16. 09. 2020. u 20:54
CRVENO-BELA TRAGEDIJA SA CRNE TAČKE: Evo kako je Zvezda ispala na penale (VIDEO)
16. 09. 2020. u 20:20
INTER ČUVA PRVO MESTO: "Neroazuri" ne bi smeli imati problema protiv rivala sa dna tabele
ZANIMLjIVA trka za Skudeto mogla bi da dobije novu dimenziju već na otvaranju 22. kola Serije A, kada vodeći Inter u petak uveče na "San Siru" (20.45) dočekuje Pizu, ekipu koja se nalazi na pretposlednjem mestu tabele.
23. 01. 2026. u 09:40
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)