POBEDIO I RAD: "Građevinari" posle preokreta savladali Napredak

29. 08. 2020. u 19:20

VIŠE nema ekipe bez bodova u Superligi Srbije, pošto je Rad na svom terenu savladao Napredak sa 3:1 posle preokreta u šestom kolu.

ПОБЕДИО И РАД: Грађевинари после преокрета савладали Напредак

Ipak, nije dobro počelo po "građevinare". Gosti su poveli u 25. minutu preko Stevića i verovatno tada su svi navijači Rada pomislili da je na pomolu još jedan neuspeh njihovih ljubimaca, ali to se nije desilo.

Domaćin je uspeo da izjednači do odlaska na odmor, kada je Jovanović realizovao penal.

U drugom poluvremenu Rad je postigao još dva gola. Prvo je to uradio Novaković u 50, a potom i Trninić u 62. minutu.

Sada obe ekipe imaju po tri boda i sudeći po početku sezone očekuje ih borba za opstanak.