BARTOMEU STAVIO TAČKU: Mesi želi da se penzioniše u Barseloni
BILO je dosta spekulacija.
Foto: EPA-EFE/Alberto Estevez
Mnogo znakova pitanja stoji iznad sudbine Lionela Mesija (33) u redovima Barselone, ali što se tiče Đozepa Bartomeua, predsednika Katalonaca, jedan od najboljih fudbalera svih vremena ostaće u španskom velikanu do kraja karijere.
- Mesi želi da se penzioniše kao fudbaler Barselone za tri do četiri godine. To mi je rekao - izjavio je Bartomeu.
Sjajni Argentinac ima ugovor sa ekipom do kraja sledeće sezone, a u prethodnim mesecima se često šuškalo kako će napustiti redove ekipe sa stadiona "Kamp nou", nezadovoljan lošom atmosferom unutar struktura kluba i slabijim sezonama. Međutim, ako je verovati rečima prvog čoveka, Mesi ne razmatra druge opcije.
- Ovo ne kažem samo ja. Leo mi je lično stavio da znanja da želi da ostane. On je Barselonino dete, deo klupske istorije i ne postoji nijedan drugi tim za njega - zaključio je Bartomeu.
Preporučujemo
MESI I SEDMI PUT OSVOJOIO PIČIČI: Kapitenu Barselone dva rekorda u sezoni
20. 07. 2020. u 09:27
MESI LjUT: Moramo da se pogledamo u oči, ovako nećemo moći da osvojimo LŠ
17. 07. 2020. u 19:28
GOLEADA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi mora da napadne Parižane koji će to znati da iskoriste
POSLE spektakularnih 5:2 u Parizu, PSŽ dolazi na "Stamford bridž" (21.00) sa ogromnom prednošću i verom da će proći u četvrtfinale, dok svetski šampion mora da napravi pravu senzaciju ako želi da ostane u trci za trofej Lige šampiona.
17. 03. 2026. u 07:40
JEDNA OD NAJZGODNIJIH RUSKINjA ČEKALA DONČIĆA U TUNELU: Dao joj je 25 miliona dolara, evo šta se onda desilo (FOTO)
Luka Dončić trenutno igra košarku na nivou koju je teško zaustaviti.
17. 03. 2026. u 19:45
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (1)