VALENSIJA SE OBRUKALA U LEGANESU: Penal, crveni karton i ni bod za “slepe miševe”

Beta

12. 07. 2020. u 22:29

FUDBALERI Leganesa pobedili su večeras na svom terenu Valensiju sa 1:0, u utakmici 36. kola španskog prvenstva i zadržali šanse za opstanak u ligi.

ВАЛЕНСИЈА СЕ ОБРУКАЛА У ЛЕГАНЕСУ: Пенал, црвени картон и ни бод за  “слепе мишеве”

Jedini gol postigao je Ruben Peres iz penala u 18. minutu. Valensija je mogla da izjednači u 59. minutu, ali je Danijel Pareho promašio penal.

Leganes je ostvario tek sedmu pobedu u ligi, prvi je u zoni ispadanja, na 18. mestu sa 32 boda i ima tri boda manje ali i utakmicu više od Alavesa, koji je prvi iznad crte.

Valensija je deveta na tabeli sa 50 bodova i ima bod manje od Atletik Bilbaa na sedmom mestu koje vodi u kvalifikacije za Ligu Evropa.