SVI MEČEVI KREĆU ISTO: Minut ćutanja na Evropskom prvenstvu u čast Dioga Žote
Evropska kuća fudbala (UEFA) objavila je da će svi mečevi Evropskog prvenstva za žene početi sa minutom ćutanja, kako bi se odala počast preminulom Diogu Žoti.
FOTO: AP/Tanjug
Portugalski fudbaler je zajedno sa bratom Andreom bio u automobilu koji je sledeo sa auto-puta u španskoj oblasti Zamorano. Guma na vozilu je pukla tokom preticanja, posle čega je ono sletelo sa puta i zapalilo se.
Tom prilikom su obojica poginula, a po pristizanju medicinske ekipe mogla je samo da se konstatuje smrt.
Svi današnji i sutrašnji mečevi, uključujući utakmicu Portugala i Španije (četvrtak, 21.00) će početi minutom ćutanja.
Isto će važiti i za okršaje Belgije i Italije (četvrtak, 18.00), odnosno Danske i Švedske (petak, 18.00) i Nemačke i Poljske (petak, 21.00).
Preporučujemo
"NEMA SMISLA, MALOPRE SMO BILI ZAJEDNO": Kristijano Ronaldo utučen zbog smrti Dioga Žote
03. 07. 2025. u 13:19
JEZIVO! Evo kako izgleda automobil u kome je poginuo Diogo Žota (FOTO+VIDEO)
03. 07. 2025. u 12:56
NOVI DETALjI JEZIVE NESREĆE: Diogo Žota identifikovan preko registarskih tablica
03. 07. 2025. u 12:42
OGLASILI SE IZ LIVERPULA! Evo šta su poručili nakon pogibije Dioga Žote
03. 07. 2025. u 11:49
JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za sredu
PONOVO su naši tipsteri bili na visini zadatka, u ritmu dočekujemo 2026. godinu!
31. 12. 2025. u 07:00
NEVERICA U DENVERU! Nove informacije o povredi Nikole Jokića (VIDEO)
Denver je poražen na gostovanju Klivlendu, međutim to sada manje brine navijače Nagetsa, pošto se u dvorani pojavio Nikola Jokić i bodrio svoje saigrače.
03. 01. 2026. u 08:27 >> 08:27
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)