JOVIĆ NAPUŠTA MILAN: Srbin slobodan u izboru nove sredine, Španci žele da ga dovedu
SPEKULISALO se danima o sudbini Luke Jovića u Milanu. Sad je poznato da li će on i naredne sezone nositi dres "rosonera".
FOTO: Tanjug/AP/Luca Bruno
Kako prenosi "Gazzeta", Srbin neće ostati na "San Siru" i od 1. jula je slobodan u izboru nove sredine.
Dodaje se i to da je Betis bacio oko na ovog 27-godišnjeg napadača. Klub iz Sevilje ga je pratio mesecma, čak i u januaru, ali Jović je tad odlučio da ostane u Milanu.
Luka je u sezoni za nama odigrao 17 utakmica u svim takmičenjima i četiri puta se upisao u strelce.
On je u karijeri nastupao za Crvenu zvezdu, Benfiku, Ajntraht Frankfurt, Real Madrid, Fiorentinu i Milan.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
NIKOLA JOKIĆ DOBIJA BRUTALNO POJAČANjE! Nagetsi prave tim od kog će svi drhtati
21. 06. 2025. u 12:17
JUNAJTEDOVA RENESANSA TRAJE OD PROŠLOG DUELA SA DANAŠNjIM RIVALOM: "Svrake" su upale u krizu iz koje će se teško izvući
NjUKASL dočekuje Mančester Junajted u sredu na Sent Džejmsovom parku u trenutku kada su gosti vezali 11 utakmica bez poraza u Premijer ligi.
04. 03. 2026. u 06:30
CEO SVET U ŠOKU! Evo šta su uradile fudbalerke Irana na prvoj međunarodnoj utakmici otkako su Amerika i Izrael napali njihovu zemlju (VIDEO)
Dok traje napad na Iran, koji su započeli SAD i Izrael, ali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... Ali, malo ko je očekivao ono što su uradile iranske fudbalerke.
03. 03. 2026. u 15:54
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)