HVANG OSTAO BEZ TRENERA: Fejenord se rastao sa Brajanom Priskeom
FUDBALSKI klub Fejenord saopštio je danas da je sporazumno raskinuo ugovor sa dosadašnjim trenerom Brajanom Priskeom.
FOTO: Profimedia
U saopštenju ekipe iz Roterdama se navodi da je ugovor raskinut i sa pomoćnim trenerima Lukasom Babalola Andersonom i Bjornom Hambergom.
Kako je navedeno na zvaničnom sajtu kluba, Fejenord se nada da će najverovatnije sutra biti poznato ko će biti imenovan za vršioca dužnosti šefa stručnog štaba. Priske (47) je preuzeo Fejenord u junu 2024. godine.
Za klub sa "De Kajpa" nastupa bivši fudbaler Crvene zvezde Hvang In Beom. On je na 13 utakmica u Erediviziji ostvario učinak od dva gola i dve asistencije.
Ova ekipa se trenutno nalazi na petom mestu na tabeli holandskog šampionata sa 39 bodova.
Klub iz Roterdama će u sredu na svom terenu dočekati Milan u prvoj utakmici plej-ofa za plasman u osminu finala Lige šampiona.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
HRVATSKA STREPI ZBOG ISTINE: Zdravko Mamić hitno sazvao konferenciju za štampu
10. 02. 2025. u 17:44
DONALD TRAMP OPET ŠOKIRAO AMERIKANCE: Uradio je ovo čim je završen Superboul
10. 02. 2025. u 12:37
DA SAM TO URADIO, NE BI DOŠLO DO RATA U JUGOSLAVIJI! "I dan danas žalim za tim"
09. 02. 2025. u 16:54
SPEKTAKL NA "EMIREJTSU": Arsenal bi da napravi ključan korak u borbi za titulu protiv preporođenih "crvenih đavola"
DERBI 23. kola Premijer lige donosi veliki okršaj na "Emirejtsu" gde Arsenal dočekuje Mančester junajted (17.30) u meču koji ima potpuno različitu težinu za dva kluba. Tobdžije jure titulu, dok "crveni đavoli" pokušavaju da uhvate priključak u borbi za Ligu šampiona.
25. 01. 2026. u 07:20
HRVATSKI HULIGANI NAPALI SRBE - DEVET HRVATA ZAVRŠILO U BOLNICI: Detalji tuče navijača u Tuzli
Malme i Crvena zvezda sastali su se u Ligi Evrope, a potom je došlo do tuče navijača u okolini Tuzle, u Bosni i Hercegovini, kada se deo Zvezdinih pristalica iz Republike Srpske avionom vraćao iz Švedske.
25. 01. 2026. u 14:30
DEVALVIRALA JE JUTARNjI Kolega oštro o Jovani: "Imam problem što radi na nacionalnoj televiziji"
VODITELj Ognjen Nestorović bez ulepšavanja i zadrške progovorio je o svom odnosu sa Jovanom Jeremić, koleginicom koja danas radi u medijskoj kući u kojoj je on nekada gradio svoju novinarsku i voditeljsku karijeru.
25. 01. 2026. u 20:42
Komentari (0)