"MA BRAVO!" Milošević blistao posle pobede, pa poslao jaku poruku navijačima Partizana
Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Čukaričkog rezultatom 3:1 u 13. kolu Superlige Srbije, a nakon meča strateg crno-belih Savo Milošević izneo je svoje utiske.
FOTO: FK Partizan
Milošević je apostrofirao navijače kao ključni faktor u pobedi.
- Sigurno da pomaže publika naravno. Momci du dali i preko maksimuma. Mislim da smo igrali mnogo bolje nego u Pazaru, pokazali smo karakter. Uspeli smo sve da vratimo u svoju koristi. Navijači su faktor, ali i kartakter, za sve momcima veliko bravo - izjavio je Milošević.
Podsetimo, Partizan u sredu očekuje meč prve runde Kupa Srbije protiv ekipe Mladost GAT iz Novog Sada.
BONUS VIDEO: HUMSKA OVO DUGO NIJE VIDELA: Navijači Partizana napunili stadion
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
HUMSKA JE OVO DUGO ČEKALA: Navijači Partizana "preplavili" stadion! (VIDEO)
26. 10. 2024. u 16:02
DRAMA, SVE SE REŠAVA U BEOGRADU: Đoković u problemu, ovu vest nije želeo da čuje
26. 10. 2024. u 08:36
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NEKI NOVI PARTIZAN: Legendarni Saša Ilić protiv Zemuna započinje svoju avanturu na klupi "crno-belih"
ZVANIČNI debi na klupi Partizana, Saša Ilić imaće večeras na "gostovanju" Zemunu u prvom kolu Superlige Srbije (19.00).
18. 07. 2026. u 07:30
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
Grom udario direktno u stado ovaca, ubio 97 sa crnim nosem - ne pamte smrtonosniji udar u istoriji
IZGUBILI godine mukotrpnog rada i tradicije.
18. 07. 2026. u 18:35
Komentari (0)