DA LI JE MOGLO GORE? Zvezda posle Benfike izgubila važnog igrača?
Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Benfike na startu Lige šampiona s rezultatom 2:1, a tokom meča povredu je zadobio jedan od standardnih igrača Ognjen Mimović. Trener crveno-belih otkrio je zdravstveno stanje svog fudbalera.
FOTO: FK Crvena zvezda
Rekao je Milojević na konferenciji za medije da se prilično boji za stanje Mimovića.
- Plašim se, mislim da je u pitanju stopalo, ima snimanje, ali dobićete informacije. Dešavaju se ovakve stvari, da ne slutim, ali nisam veliki optimista - rekao je Milojević.
Ostaje da se vidi koliko će Mimović morati da pauzira, ali po rečima trenera gotovo je izvesno da ga Zvezda neće imati na raspolaganju za ponedeljak i "večiti derbi".
BONUS VIDEO: A POSLE PLASMANA U LIGU ŠAMPIONA... Evo šta se dešavalo u loži Marakane
Preporučujemo
POZNATO KO SUDI DERBI: On će deliti pravdu na meču Partizan - Crvena zvezda!
19. 09. 2024. u 22:41
"NIKADA NISAM UPIRAO PRSTOM NI U KOGA": Milojević o porazu, povredama...
19. 09. 2024. u 22:29
"GREŠKE SU NAS KOŠTALE, TO JE FUDBAL" Olajinka teško podneo poraz Zvezde od Benfike
19. 09. 2024. u 21:50
"BILO JE BRZO, LOPTU SAM KASNO VIDEO": Glazer posle poraza od Benfike (VIDEO)
19. 09. 2024. u 21:50
SRPSKI DUO ČINI ČUDA: Nikolić i Jović u komšiluku nastavljaju put ka evropskom trofeju
FUDBABLERI Celja u četvrtak uveče na stadionu "Z'dežele" dočekuju atinski AEK u prvom meču osmine finala Lige konferencije (21.00). Slovenački šampion pokušaće da se po drui put zaredom nađe među osam najboljih u ovom takmičenju, dok grčki predstavnik želi da odlične nastupe u Superligi upotpuni identičnim rezultatom u Evropi.
12. 03. 2026. u 11:14 >> 11:14
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)