ZVEZDAŠ U OFK BEOGRADU: Preuzeo važnu funkciju na Karaburmi
Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde, Nenad Krstičić, postao je novi direktor omladinske škole OFK Beograda, saopštio je klub sa Karaburme.
Foto: N. Paraušić
Tim povodom, Krstičić je istakao da je srećan što se vraća među plavo-bele.
- Srećan sam što se, nakon tačno 16 godina, vraćam u OFK Beograd, klub u kojem sam odrastao. Trudiću se da energijom, autoritetom i vrednim radom vratimo omladinsku školu tamo gde je bila u vreme kada sam odlazio – u sam vrh srpskog fudbala - rekao je Krstičić.
Podsećanja radi, upravo na Karaburmi, Kstičić je napravio prve ozbiljnije korake, i počeo profesionalnu karijeru. Potom je nastupao za Sampdoriju, Bolonju, Alaves, Crvenu zvezdu, AEK, i potom ponovo za Zvezdu, nakon čega je i završio karijeru.
Preporučujemo
SRBIJA NA TAPETU UEFA: Pokrenut postupak protiv "orlova" nakon meča sa Engleskom!
17. 06. 2024. u 17:31
TADIĆ OVO NIJE OČEKIVAO! Evo šta je Predrag Rajković poručio kapitenu "orlova" posle izjave da je najbolji fudbaler Srbije
17. 06. 2024. u 17:27 >> 18:48
EURO 2024: Četvrti dan doneo senzacije, Srbija na tapetu UEFA, Francuzi slavili bizarnim autogolom o kome će se pričati
17. 06. 2024. u 22:52 >> 22:53
SAKRAMENTO "LEŽI" NIKOLI JOKIĆU: Najbolji igrač današnjice obožava da igra protiv Kingsa
NOVO dominantno izdanje najboljeg košarkaša današnjice očekujemo na večerašnjem meču Sakramenta i Denvera koji se sastaju u "Golden 1 centru" četiri sata posle ponoći.
11. 12. 2025. u 13:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
KRAH - IBRAHIMOVIĆ OSTAJE BEZ NOVCA: Uložio milione u novi biznis - sve propalo
ZLATAN Ibrahimović je započeo biznis koji ne ide onako kako je planirano.
11. 12. 2025. u 11:24
Komentari (0)