UGASILI SE SNOVI LIONELA MESIJA: Katastrofa njegovog tima u Ligi šampiona (VIDEO)

11. 04. 2024. u 10:40

Ako je u Evropi pravio čuda i tri puta bio prvak Evrope, Lionelu Mesiju u Americi ne ide baš najbolje u tamošnjoj Ligi šampiona.

УГАСИЛИ СЕ СНОВИ ЛИОНЕЛА МЕСИЈА: Катастрофа његовог тима у Лиги шампиона (ВИДЕО)

Ekipa Intera iz Majamija je u drugoj utakmici četvrtfinala poražena od ekipe Montereja sa 3:1 i tako su Meksikanci ukupnim rezultatom 5:2 obezbedili plasman u polufinale.

Nije Monterej na papiru bio favorit protiv Intera, ali je posle ovog dvomeča jasno stavio do znanja da je ekipa koja svakome može da napravi problem.

Tako je bilo i sa timom iz Majamija, pa su domaći posle pola sata igre golom Vaskeza došli do prednosti i tada je bilo jasno da će Mesi i ekipa teško do polufinala.

Nije ništa bilo bolje ni u nastavku meča, pa je Monterej preko Bertramea i Galjarda došao do ubedljive prednosti.

Počasni pogodak za Inter je postigao Gomes u 84. minutu i to na asistenciju Mesija.

Zanimljiva stvar je ta što trener ekipe iz Majamija na ovom meču nije izvršio nijednu izmenu, a od 78. minuta su igrali sa igračem manje kada je Đordi Alba dobio drugi žuti karton i to samo četiri minuta posle prve javne opomene.

Monterej će tako u polufinalu igrati protiv ekipe Kolumbusa.

BONUS VIDEO KLADIONIČARSKE PRIČE: Jokić ima i bezobrazluk