NEVEROVATNE REČI HRVATA! Evo šta je rekao o Zvezdi, "delijama" i Srbiji (VIDEO)
TALENTOVANI defanzivac Mančester sitija Joško Gvardiol nakon meča izneo je utiske pred srpskim novinarima.
FOTO: Tanjug/AP
Hrvatski reprezentativac zadovoljan je pobedom, ali je pohvalio sjajnu atmosferu na stadionu Rajko Mitić.
- Drago mi je da smo ostvarili pobedu. Prvenstveno jer smo pokušali da odmorimo par igrača zbog teškog rasporeda u Engleskoj. Što se atmosfere tiče, lepa je, prvi put sam ovde i nadam se da ću opet doći, rekao je Gvardiol, a potom je poredio meč u Beogradu i Mančesteru.
- Zavisi kako gledamo te dve utakmice. Znamo iz prve da su bili opasniji, a danas su postigli dva gola. Zvezda je kvalitetna ekipa i nije bilo lako. Želim im sreću u ostatku sezone.
Prokomentarisao je i tešku grupu na Evropskom prvenstvu na kome će "vatreni" igrati protiv Španije, Italije i Albanije.
- Teška grupa. Znamo naše kvalitete. Imamo pripreme, znamo šta nam je cilj, što dalje da doguramo.
Pohvalio je i reprezentaciju Srbije.
- U kvalifikacijama ih nisam pratio na Svetskom prvenstvu jesam. Isto su tako kvalitetna ekipa sa kvalitetnim selektorom i verujem da će se poklopiti neke stvari, istakao je Gvardiol.
BONUS VIDEO: Kosovo je Srbija: Ovo su "delije" uradile na meču Siti - Zvezda
ČUDO IZ NORVEŠKE NE STAJE: "Žuta horda" se ne plaši nikoga, sledeća meta je lisabonski Sporting
BAJKOVITA evropska priča Bode glimta nastavlja se u sredu uveče, kada norveški šampion dočekuje Sporting iz Lisabona u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Stadion "Aspmira" biće poprište novog evropskog spektakla, a domaćin se nada da može da nastavi senzacionalan pohod kroz elitno takmičenje.
11. 03. 2026. u 07:00
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)