UEFA ŽESTOKO KAZNILA ZVEZDU: Kapacitet "Marakane" manji za duel sa Lajpcigom
UEFA je žestoko kaznila Crvenu zvezdu smanjenjem kapaciteta stadiona "Rajko Mitić" za utakmicu koja se 7. novembra igra u Beogradu.
FOTO: FK Crvena zvezda
Naime, Disciplinska komisija Evropske kuće fudbala odlučila je da kapacitet "Marakane" za utkamicu 4. kola elitnog takmičenja bude manji za 10.000. Takođe, klub će morati da plati 62.000 evra.
Zatvaranje dela tribina je zbog diskriminatorskog ponašanja navijača Crvene zvezde tokom utakmice sa Jang Bojsom (nije precizirano o čemu se konkretno radi). Iz istog razloga klub će morati da plati 40.000 evra, a zbog zakrčenih prolaza na tribinama još 22.000.
Podsetimo, Zvezda najpre gostuje u Nemačkoj 25. oktobra. Nema sumnje da bi stadion "Rajko Mitić" bio prepun 7. novembra, ali sigurno da će Lajpcig dočekati paklena atmosfera.
Vredi pomenuti i da je kaznu zaradio i TSC. Klub iz Bačke Topole će umanji kapacitet svog stadiona za 1.000 mesta kada u 3. kolu Lige Evrope, 26. oktobra, u Bačkoj Topoli bude gostovao Frajburg. Razlog je isti kao i za crveno-bele - diskriminatorsko ponašanje.
BONUS VIDEO: NESVAKIDAŠNjA KOREOGRAFIJA: Ovo su "delije" uradile za meč Zvezda - Jang bojs u Ligi šampiona
Preporučujemo
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Evo šta su sad uradili u Zagrebu - i time se još i hvale (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - prošlosti. Neko će reći izmišljene, neko "pa i ne baš", ali svakako, privukle su veliku pažnju.
28. 03. 2026. u 19:38
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)