MIČEL DONALD POČEO TRENERSKU KARIJERU: Bivši fudbaler Zvezde odmah dobio posao u holandskom velikanu
BIVŠI fudbaler Crvene zvezde i jedan od ljubimaca navijača crveno-belih, Mičel Donald otisnuo se u trenerske vode.
FOTO: M. Vukadinović
Holanđanin je dobio posao u velikanu PSV-u. On će biti trener u mlađim kategorijama kluba iz Ajndhovena, potvrdio je ovaj klub.
Donald je prošle godine okončao igračku karijeru. Osim Zvezde nastupao je još za Ajaks, Rodu, Mordoviju, Malatiju i Erzurum.
Najbolji fudbal je bez dileme igrao u Beogradu. Sa crveno-belima je osvojio dve titule prvaka, a bio je i prvi stranac kapiten u istoriji kluba.
BONUS VIDEO: CRVENO-BELA ERUPCIJA U MANČESTERU Reakcija "delija" kada je Zvezda povela protiv Sitija
Preporučujemo
RAFINI NAVIJAČI LIKUJU: Nadal je bolji od Đokovića, pronašli i "dokaz"
28. 09. 2023. u 10:33
I ON SE OGLASIO: Pacoli žestoko napao Đokovića, a Srbe nazvao teroristima
29. 09. 2023. u 12:06
"KEC" NA BALAIDOSU: Pobeda vraća Seltu na mesto koje vodi u Evropu iduće sezone
SELTA i Osasuna otvaraju 23. kolo La Lige duelom u Vigu pred punim tribinama "Balaidosa" (21.00), gde domaćin traži povratak na pobednički kolosek i ostanak u borbi za Evropu.
06. 02. 2026. u 07:30
RUSIJA U ŠOKU: Ovome se nije nadala! Evo šta su Englezi upravo uradili Rusima!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Engleske. I to baš na početku velikog događaja, a od dans je u toku spektakl - Zimske olimpijske igre 2026.
06. 02. 2026. u 17:00
AMERIKANKA IZ "LEPIH SELA": "Srbi su bili svetski neprijatelji broj jedan, zlikovci - ali ne i za mene"
FILM "Lepa sela lepo gore" Srđana Dragojevića važi za jedno od najboljih i najvoljenijih ostvarenja naše kinematografije.
04. 02. 2026. u 10:52
Komentari (0)