MOŽE LI BOLJI POČETAK? Mesi na debiju za Inter postigao spektakularan pogodak (VIDEO)

22. 07. 2023. u 08:55

Lionel Mesi debitovao je u dresu Intera iz Majamija u pobedi od 2:1 protiv meksičkog Kruz Azula u meču KONKAKAF Liga kupa, a Argentinac je u toku drugog poluvremena ušao sa klupe i rešio pobednika meča.

МОЖЕ ЛИ БОЉИ ПОЧЕТАК? Меси на дебију за Интер постигао спектакуларан погодак (ВИДЕО)

Tviter/InterMiamiCF

Mesi je ušao u igru u 54 minutu, pri vođstvu njegove ekipe sa 1:0, samo 10 minuta kasnije meksička ekipa je izjednačila, ali u 94 minutu, sa nešto više od 20 metara, Inter Majami dobija slobodnjak, koji izvodi ko drugi nego Mesi i prelepim udarcem rešava pitanja pobednika.

Nakon utakmice izneo je i svoje prve utiske posle istorijskog debija za Inter.

- Vrlo dobra utakmica za nas, trebao nam je ovakav meč i ovakva pobeda pred ovim navijačima - rekao je Mesi.

- Želim da se zahvalim svim ovim ljudima koji su došli. Prelepo su me dočekali ovde, osećam se zaista sjajno i veoam sam srećan što sam im podario pobedu.

BONUS VIDEO: Partizan je šampion ABA lige