KAKAV MEČ U MILANU: Lacio ostao kratkih rukava, komplikuje se borba za vrh tabele

06. 05. 2023. u 16:54

ČETVRTOPLASIRANI Milan je u 34. kolu Serije A dočekao Lacio, a "rosoneri" su slavili 2:0.

КАКАВ МЕЧ У МИЛАНУ: Лацио остао кратких рукава, компликује се борба за врх табеле

Tanjug/AP

Odlično prvo poluvreme odigrali su puleni Stefana Pijolija. Već u 17. minutu Ismael Benaser je odličnim udarcem doneo domaćinu vođstvo.

Samo 12 minuta kasnije Teo Hernandez je odlično prošao kroz šesnaesterac, poslao je sjajnu loptu sa ivice šesnaesterca, a Ivan Provedel nije mogao ništa osim da izvadi loptu iz mreže.

Umirio se tempo igre, tek u 65. minutu Malik Tiau je pokušao glavom, tik preko prečke.

Sergej Milinković Savić je na terenu boravio do 68 minuta bez rezultatskog uticaja na igru

Imali su domaći kompletan posed na svojoj strani, čak 54 procenata. Ukupno 10 šuteva, od toga tri u okvir gola, naspram nijednog rivala.

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“