OSAM GOLOVA U "VEČITOM DERBIJU" KADETA: Crvena zvezda otišla u goste Partizanu i napunila mrežu

24. 04. 2023. u 15:32

Fudbalska rapsodija mlađih kadeta Crvene zvezde u večitom derbiju - pobedili su u gostima vršnjake iz Partizanarezultatom 2:6 (1:6).

ОСАМ ГОЛОВА У ВЕЧИТОМ ДЕРБИЈУ КАДЕТА: Црвена звезда отишла у госте Партизану и напунила мрежу

Utakmicu je taktički odlično postavio trener gostiju s Marakane Milorad Vilotić, a na terenu su talentovani Zvezdini dečaci rođeni 2007. godine bili bolji od komšija -  Aleksa Vasilić postigao je tri, Stefan Mladenovski dva, a Uroš Đorđević jedan pogodak, dok su Kostić i Totić dali po gol za Partizan.

Upravo je brzonogi član crveno-belih kadeta Đorđević, zajedno sa Đorđem Rankovićem bio zadužen za kreaciju, pa su njih dvojica "namestila" po dva pogotka, dok je asistenciju zabeležio i Petar Manojlović.

Na tabeli Kadetske lige Srbije Zvezda ima devet bodova, ali i utakmicu više u odnosu na Partizan.

Strelci:
Kostić u 23. i Totić u 72. minutu za Partizan, a Vasilić u 3, 7. i 26, Đorđević u 8, Mladenovski u 13. i 16. minutu za Crvenu zvezdu.