SAŠA LUKIĆ HEROJ TORINA: Srbin spasao "bikove" poraza, Radonjić ušao u završnici
Fudbaleri Torina i Empolija odigrali su nerešeno 1:1 (0:0), u utakmici devetog kola italijanske Serije A.
Foto: EPA-EFE/PAOLO MAGNI
Torino se trenutno nalazi na 10. mestu na tabeli Serije A sa 11 bodova, a Empoli je 13. sa dva boda manje.
Empoli je poveo u 49. minutu preko Matije Destra, a bod Torinu doneo je srpski reprezentativac Saša Lukić u 90. minutu.
Za Torino su ceo meč odigrali Lukić i golman Vanja Milinković-Savić, dok je Nemanja Radonjić ušao u igru u 74. minutu.
Torino će u narednom kolu na svom terenu dočekati Juventus, dok Empoli na svom terenu igra protiv Monce.
BONUS VIDEO: Mitrovićevih 50 golova za Srbiju: kako pogađa „Mitro gol“?
Preporučujemo
TO NIJE ČUDO, TO JE ĐOKOVIĆ! Novak osvojio Astanu, nestvarnom igrom "razbio" Cicipasa
09. 10. 2022. u 13:56 >> 12:56
DA LI STE KULTURNI: Prema Čehovu, kulturne ljude krasi sledećih osam osobina
08. 10. 2022. u 17:58
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ZLATO!! Srbija ima nove evropske šampione!!
Srpski reprezentativci Martin Mačković i Nikolaj Pimenov ostvarili su veliki uspeh na Evropskom prvenstvu u veslanju u Varezeu, pošto su osvojili zlatnu medalju u disciplini muški dubl skul (M2x).
01. 08. 2026. u 12:27 >> 12:27
AJAKS NE PRAŠTA PROMAŠAJE! Vojvodina se herojski držala, ali je četvorostruki prvak Evrope delio lekcije na „Karađorđu“!
Fudbaleri Vojvodine poraženi su od golandskog Ajaksa rezultatom 1:4 (1:2), u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacije za Ligu konferencija.
23. 07. 2026. u 21:53
MASOVNO ZATVARANjE PLAŽA U CG: Voda opasna za kupanje, ambulante pune bolesne dece - i na Slovenskoj plaži zabranjeno kupanje
NA NEKOLIKO popularnih plaža u Crnoj Gori uvedena je zabrana kupanja nakon što su analize pokazale da morska voda nije bezbedna.
30. 07. 2026. u 16:55 >> 18:54
Komentari (0)