SUZE U HUMSKOJ: Partizan i prijatelji se oprostili od Nebojše Vučićevića Ušketa (FOTO/VIDEO)
U ponedeljak je komemorijalnim skupom u prostorijama JSD Partizan priređen oproštaj od čuvenog igrača crno-belih Nebojše Vučićevića Ušketa.
FOTO: FK Partizan/Miroslav Todorović
U prisustvu porodice i prijatelja, bivših saigrača i saradnika, prisutnima su se obratili član upravnog odbora FK Partizan Milan Obućina i predsednik komisije za veterane Goran Kadenić.
Nebojša Vučićević je 140 puta igrao za Partizan, dao je 26 gola, a sa crno-belima osvojio dve titule i jedan Kup.
Bio je jedan od onih igrača čiji su atraktivni potezi i privlačili publiku na stadione, ali i veliki čovek, o čemu su posvedočili i govornici na komemoraciji, kao i suze prisutnih na poslednjem oproštaju od legendarnog "Ušketa".
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
PRESEDAN: FIFA odobrila transparent "Malvini su argentinski" - evo zašto
18. 07. 2026. u 23:37
SRBIJA U VELIKOM FINALU: "Orlići" srušili Španiju i boriće se za trofej na Evrobasketu
18. 07. 2026. u 23:21
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NEKI NOVI PARTIZAN: Legendarni Saša Ilić protiv Zemuna započinje svoju avanturu na klupi "crno-belih"
ZVANIČNI debi na klupi Partizana, Saša Ilić imaće večeras na "gostovanju" Zemunu u prvom kolu Superlige Srbije (19.00).
18. 07. 2026. u 07:30
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
Grom udario direktno u stado ovaca, ubio 97 sa crnim nosem - ne pamte smrtonosniji udar u istoriji
IZGUBILI godine mukotrpnog rada i tradicije.
18. 07. 2026. u 18:35
Komentari (0)