NIJE SAMO KATAI: Novi peh za Zvezdu, još dvojica bitnih igrača ne idu u Razgrad

Časlav Vuković

28. 09. 2021. u 19:06

PROBLEMI ne prestaju da muče Dejana Stankovića uoči puta Crvene zvezde u Razgrad na meč drugog kola Lige Evrope protiv Ludogoreca.

НИЈЕ САМО КАТАИ: Нови пех за Звезду, још двојица битних играча не иду у Разград

FOTO: M. Vukadinović

Kako "Maksbet sport" saznaje probleme ima štoperski tandem Aleksandar Dragović - Miloš Degenek i oni će ostati u Beogradu i do daljnjeg će biti van takmičarskog ritma.

Jutros se pojavila informacija da Aleksandar Katai takođe neće ići u Bugarsku. Sve ovo dovoljno pokazuje u kakvim problemima će biti šampion Srbije.

Od ranije je poznato, da su na bolovanju kapiten Milan Borjan, koji se nije u potpunosti oporavio, prema poslednjim informacijama sa stadiona "Rajko Mitić". Bolje su Milan Gajić, Nenad Krstičić i golman Miloš Gordić i treba da budu u ekipi.

Mesto među stativama imaće iskusni Zoran Popović, koji je sačuvao mrežu u Novom Pazaru. To će mu biti prvi put da čuva gol Zvezde u Evropi od kada je klubu.

Na Stankoviću je sada da izabere najbolji mogući tim u datom trenutku koji će suprotstaviti Ludogorecu (četvrtak, 21 sat).

BONUS VIDEO: Izjave igrača nakon duela Partizan - Crvena zvezda

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.

11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39

Komentari (3)

JEZIVE SCENE U BOSNI I HERCEGOVINI! Krvavi navijač preskočio ogradu i prekinuo utakmicu