SUPERLIGA SRBIJE: Goleada Voždovca i Pazara! "Nula" na Banovom brdu, Radnički izvukao bod!

15. 08. 2021. u 21:01

DVA duela odigrana su večeras u Superligi, Čukarički je odigrao bez golova protiv niškog Radničkog, dok je Voždovac slavio protiv Pazara 3:2. Duel Partrizana i Mladosti odložen je.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Голеада Вождовца и Пазара! Нула на Бановом брду, Раднички извукао бод!

Voždovac je nakon poraza od Partizana 4:0 i Vojvodine 2:0 na "krovu" upisao važnu pobedu protiv Novog Pazara. Beogradski tim poveo je u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena golom Stefana Hajdina.

Sa bele tačke na 2:0 povisio je Nikola Vujnović u 5.1 minutu. Pazarci uspevaju da smanje zaostatak u 68 minutu golom Nemanje Mladenovića u 68. potom je u 81. minutu drugim golom Nikola Vujnović rešio pitanje pobednika.

Uspeo je Pazar preko Almira Aganspahića u 91. minutu da ublaži poraz sa "bele tačke" za konačnih 3:2.

Drugi duel u Beogradu završen je bez golova. Radnički je gostovao Čukaričkom, koji je bio konkretniji i imao seriju šansi, a duel je na kraju završen rezultatom kojim je i počeo - 0:0.