BRAZIL ODLIČNO POČEO OI: Rišarlison blistao, fudbaler Evertona sa tri pogotka srušio Nemačku (VIDEO)

22. 07. 2021. u 15:52

FUDBALERI Brazila pobedili su Nemačku sa 4:2 u prvom meču grupe D na Olimpijskim igrama, a fantastičnu partiju pružio je Rišarlison.

БРАЗИЛ ОДЛИЧНО ПОЧЕО ОИ: Ришарлисон блистао, фудбалер Евертона са три поготка срушио Немачку (ВИДЕО)

Igrač Evertona briljirao je protiv "pancera", zabeležio je het-trik i pokazao da su "karioke" ozbiljan kandidat za najviši plasman u Tokiju.

Brazil je posle 45 minuta igre vodio sa 3:0, a sjajnom krilnom napadaču je svega pola sata bilo dovoljno za tri pogotka. U strelce se upisao u 7, 22. i 30. minutu.

Mogli su Brazilci da odu na pauzu sa četiri gola prednosti, ali je Kunja promašio penal u nadoknadi vremena u Jokohami.

Ipak, Nemci su poznati kao selekcija koja nikada ne odustaje. Upseli su da postignu dva gola i unesu neizvesnost u utakmicu. Rezultat je najpre smanjio u 57. minutu Amiri, dok je drugi gol bio delo Ašea u 83. minutu.

No, tačku na ovaj susret stavio je Paulinjo pogotkom u četvrtom minutu sudijske nadoknade. On je tako potvrdio trijumf selekcije iz Južne Amerike.

U prvoj utakmici ove grupe Obala Slonovače bila je bolja od Saudijske Arabije sa 2:1.