RASPORED SUPERLIGE: Zvezda na startu protiv Vojvodine, Partizan ide u Novi Sad, a evo kada se igra prvi večiti derbi

Novosti online

22. 06. 2021. u 15:31

DANAŠNJIM žrebom u prostorijama Fudbalskog saveza Srbije određene su pozicije i raspored za predstojeću sezonu Superlige.

РАСПОРЕД СУПЕРЛИГЕ: Звезда на старту против Војводине, Партизан иде у Нови Сад, а ево када се игра први вечити дерби

Foto: M.Vukadinović

Aktuelni šampion ekipa Crvene zvezde će u prvoj rundi odmeriti snage protiv Vojvodine na stadionu "Rajko Mitić", dok će vicešampion Partizan putovati u Novi Sad gde ga čeka duel sa Proleterom.

Prvi večiti derbi u sezoni 2021/2022 biće odigran u 9. kolu, a domaćin je Partizan.

RASPORED SUPERLIGE

1. KOLO

Crvena zvezda - Vojvodina,

Mladost - Radnički 1923,

Spartak - Radnički Niš,

Napredak - Kolubara,

Radnik - Metalac,

TSC - Novi Pazar,

Čukarički - Voždovac,

Proleter - Partizan.

2. KOLO

Vojvodina - Partizan,

Voždovac - Proleter,

Novi Pazar - Čukarički,

Metalac - TSC,

Kolubara - Radnik,

Radnički Niš - Napredak,

Radnički 1923 - Spartak,

Crvena zvezda - Mladost.

3. KOLO

Mladost - Vojvodina,

Spartak - Crvena zvezda,

Napredak - Radnički 1923,

Radnik - Radnički Niš,

TSC - Kolubara,

Čukarički - Metalac,

Proleter - Novi Pazar,

Partizan - Voždovac.

4. KOLO

Vojvodina - Voždovac,

Novi Pazar - Partizan,

Metalac - Proleter,

Kolubara - Čukarički,

Radnički Niš - TSC,

Radnički 1923 - Radnik,

Crvena zvezda - Napredak,

Mladost - Spartak.

5. KOLO

Spartak - Vojvodina,

Napredak - Mladost,

Radnik - Crvena zvezda,

TSC - Radnički 1923,

Čukarički - Radnički Niš,

Proleter - Kolubara,

Partizan - Metalac,

Voždovac - Novi Pazar.

6. KOLO

Vojvodina - Novi Pazar,

Metalac - Voždovac,

Kolubara - Partizan,

Radniči Niš - Proleter,

Radnički 1923 - Čukarički,

Crvena zvezda - TSC,

Mladost - Radnik,

Spartak - Napradak.

7. KOLO

Napredak - Vojvodina,

Radnik - Spartak,

TSC - Mladost,

Čukarički - Crvena zvezda,

Proleter - Radnički 1923,

Partizan - Radnički Niš,

Voždovac - Kolubara,

Novi Pazar - Metalac.

8. KOLO

Vojvodina - Metalac,

Kolubara - Novi Pazar,

Radnički Niš - Voždovac,

Radnički 1923 - Partizan,

Crvena zvezda - Proleter,

Mladost - Čukarički,

Spartak - TSC,

Napredak - Radnik.

9. KOLO

Radnik - Vojvodina,

TSC - Napredak,

Čukarički - Spartak,

Proleter - Mladost,

Partizan - Crvena zvezda,

Voždovac - Radnički 1923,

Novi Pazar - Radnički Niš,

Metalac - Kolubara.

Ostatak rasporeda možete da pogledate OVDE.

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

(Mozzartsport)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (0)