SVI SE DIVE KAD ODE NA MALDIVE: Egzotičan odmor Anastasije Ražnatović
UŽIVA punim plućima ovih dana Anastasija Ražnatović na Maldivima, a fotografije sa egzotične destinacije redovno kači na "Instagram".
Foto Instagram/raznatovicanastasija
Dominiraju one sa bazena i sa plaže, gde se jasno vidi kako se provodi Cecina ćerka. Tasa je pozirala na ivici bazena u crnom bikiniju sa lancima, a iza nje je prelepa pučina.
Malo ko će se, međutim, na ovoj fotografiji udubljivati u prirodne lepote. Dominiraju Anastasijine noge koje su kao izvajane, pa bujne grudi... A komplimenti - samo pljušte. Uglavnom su, očekivano, vezani za fizički izgled, ali ima i nekih poput:
"Ti si primer devojke koja je dete u najpoznatijoj porodici u Srbiji, a i na Balkanu, a tako kulturna, lepo vaspitana".
Preporučujemo
POLjUBIO JE PRED SVIMA: Anastasija krije svoju vezu, a sada je pokazala sve (FOTO)
28. 02. 2021. u 08:41
HAOS U BRITANIJI ZBOG VENECUELE: Britanski premijer ne zna kako da reaguje
PREMIJER Velike Britanije Kir Starmer odbio je da osudi američku vojnu akciju u Venecueli, uprkos pozivima opozicije.
04. 01. 2026. u 13:38
MADURO SE NA ENGLESKOM OBRATIO AMERIČKIM AGENTIMA: Pogledajte šta im je rekao (VIDEO)
PREDSEDNIK Venecuele Nikolas Maduro je helikopterom stigao na Menhetn, nakon čega je konvojem prebačen u Pritvorski centar (MDC) u Bruklinu, ozloglašeni zatvor opisan kao „odvratan“ sa „zastrašujućim“ uslovima. Tamo su ostali pevač R. Keli, Gislejn Maksvel i Sem Bankman-Frid.
04. 01. 2026. u 08:58
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)