MIKA JE ŽIVOTINJA I HOHŠTAPLER: Olivera Katarina zgrožena slučajem Miroslava Aleksića
GLUMICA i pevačica Olivera Katarina oduvek je važila za jednu od najlepših glumica na našim prostorima, zbog čega je, kako kaže, plaćala visoku cenu. Mnogi su želeli da je skinu na filmu, što za nju nikada nije dolazilo u obzir, pa su uloge često izostajale.
Foto N.Ž.
Veliki utisak na nju je ostavila i afera koja je ovih dana potresla Srbiju - slučaj mladih glumica, koje je, prema navodima iz optužnice, seksualno uznemiravao i silovao učitelj glume Miroslav Mika Aleksić.
Kaže da je i ona nešto slično doživela dok je svojevremeno pohađala časove glume kod Bate Miladinovića, ali da ga je prozrela i pobegla.
- Životinja i hohštapler. Kaznila bih ga bez milosti - kaže Olivera Katarina o Miroslavu Aleksiću.
(Kurir.rs)
Preporučujemo
TUŽILAC ODBIO ZAHTEV MIKINOG BRANIOCA: Advokat Milene Radulović otkrio nove detalje
23. 01. 2021. u 15:46
SVE GORI NA BLISKOM ISTOKU: Sirene zavijaju širom Izraela, počeo novi napad; Iran silovito udara po američkim bazama (FOTO/VIDEO)
DRUGI dan rata na Bliskom istoku, pratite sa nama dešavanja uživo.
01. 03. 2026. u 07:31 >> 22:56
OTKRIVENO KAKO JE UBIJEN HAMNEI: Jedna greška ga koštala života, Tramp imao neočekivanog saveznika
SKRIVEN duboko u svom bunkeru, Ali Hamenei nije očekivao drzak dnevni napad u samom srcu svoje moći.
01. 03. 2026. u 19:16
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (0)