"METAK BIH PRIMILA ZBOG DRAGIŠE": LJupka Stević ponovo iznenađuje novom izjavom

30. 09. 2020. u 00:48

PEVAČICA Ljupka Stević našla se u žiži interesovanja nakon što je burno odreagovala zbog prevare dugogodišnjeg partnera Dragiše Simića.

МЕТАК БИХ ПРИМИЛА ЗБОГ ДРАГИШЕ: Љупка Стевић поново изненађује новом изјавом

Foto: Printscreen/Instagram

Ona je priznala da je teško podnela prevaru, ali je istakla da je bila spremna sve da učini zbog ljubavi.

- Slagala bih kada bih rekla da mi nisu svakakve ružne stvari padale na pamet, ali ne i da dignem ruku na sebe. Zbog svog čoveka sam bila spremna da priznam i krivično delo. Ma, i metak bih primila. Naravno do pre nekoliko dana, sada više ne - rekla je pevačica za "Hit Informer".

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (3)

SARAJEVSKI ŠARM NA DORĆOLU: Branko Đurić Đuro ozbiljno nasmejao publiku u Fondaciji Mozzart