KAJTING U ZALIVU GEKOVA: Emina Jahović uživala sa sinom i bratanicom
POP pevačica Emina Jahović (38) uživala je u zalivu Gekova u Turskoj u društvu sina Jamana (11), koji je tamo došao zbog kajtinga.
Instgram/yaemina
I dok je Jaman "sekao" talase na dasci, istovremeno kontrolišući zmaja, mama mu je poželela dobar vetar i dodala da uvek sledi svoje snove, a ne ljude.
Fotografija sa starijim sinom posebno je obradovala Emininu koleginicu Natašu Bekvalac, koja je oduševljena što je Jaman prerastao mamu. Društvo u Gekovi pravila im je i Eminina bratanica Neba, ćerka njenog rođenog brata Mirsada Turkdžana, koja je rođena samo 10 dana nakon što je Jaman došao na svet.
- Sećam se da sam tada rekla da ćeš biti moja najlepša, najpametnija i najosećajnija. Toliko sam ponosna što sam ti tetka Neba - napisala je Emina na kojoj sa bratanicom na plaži izvodi vežbu "most".
Instgram/yaemina
Preporučujemo
KOLIKO BI TREBALO DA STAVITE U KOVERTU "DA SE NE OBRUKATE" Od cifre da se zavrti u glavi, detaljna računica
CENA stolice na svadbama u Srbiji ove sezone košta i do 120 evra po gostu, a u kovertu ne bi trebalo staviti manje od 100 evra, "da se ne osramotite" gde god da ste na veselju - nevažno da li u Beogradu, Vranju, Subotici, Loznici, Boru...
24. 03. 2026. u 22:24
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)