PORODICA POSETILA NJEGOVU VEČNU KUĆU: Danas bi Šaban Šaulić proslavio 74. rođendan - beli venac u obliku srca na grobu (FOTO)
DANAS, 6. septembra, kralj folk Šaban Šaulić, da je živ, napunio bi 74 godine, a njegova porodica kao i svake godine došla ja do večne kuće legende narodne muzike.
Foto: ATA images/F.S.
Počast tragično preminulom pevaču odali su članovi njegove porodice – sin i ćerka, Mihajlo i Ilda Šaulić, njegova supruga Gordana Šaulić, kao i njegov brat Hasan Dudić.
Foto: ATA images/F.S.
Nakon što su se u tišini i dostojanstvu oprostili, svi zajedno su napustili mesto okupljanja, ujedinjeni u bolu i sećanju na njega.
Foto: ATA images/F.S.
Na grobu Šabana Šaulića najdraži članovi njegove porodice ostavili su venac u obliku srca, ispleten od belih cvetova i uokviren zelenilom, dok su oko njega položili raskošne aranžmane sa belim ljiljanima, ružama i hrizantemama, kao dostojanstven znak ljubavi i sećanja.
Foto: ATA images/F.S.
Emotivni video i poruka u znak sećanja
Goca, Ilda, Sanela, Mihajlo i ostala mnogobrojna porodica, legendarnog pevača nikad nije pustila zaboravu, a danas su se oglasili na društvenoj mreži Instagram povodom rođendana legnede narodne muzike. Šaban bi danas napunio 74 godine, a osim emotivnih reči isplivali su i do sada neviđeni trenuci iz života pevača. Na snimku se mogu videti fotografije iz prošlosti.
- Danas bismo slavili tvoj 74. rođendan. Iako nisi sa nama, zauvek si u našim mislima, pričama i srcima. Gde god da si, volimo te - piše u opisu objave.
Preporučujemo
ODZVANJA NjEGOVA RODNA BANjA LUKA: Sudbina Borisa Režaka čekala 25 godina (FOTO)
04. 09. 2025. u 19:15
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)