MISLIM DA JE TO JAKO TEŠKO: Teodora DŽehverović priznala šta bi još volela da radi (FOTO)
TEODORA DžEHVEROVIĆ pojavila se na na promociji albuma "Generacije Zed",
Foto: Novosti
Teodora pored glasa ima dar i za ples, a sada je priznala da bi jednog dana volela da se oproba i kao glumica.
Foto: Novosti
- Volela bih da se oprobam kao glumica. Mislim da je to jako teško i da toga nisam ni svesna. Svima nama je to predivno, ali otpom-potpom, ako se pojavi ponuda što da ne - priznala je ona.
Foto: Novosti
S obzirom da je neko ko mnogo radi, da li Teodora ima vremena i za emotivni život.
- Za sve se uvek nađe vreme ako to želimo. Trenutno mi je fokus na poslu, ali nisam onaj tip koji samo radi. Ne želim da pričam o svom emotinom životu - rekla je Teodora.
Foto: Novosti
Priznala da priželjkuje da je ostvari i kao majka.
- Preispitujem se kakva ću ja biti majka sutra. Naravno da želim da se to desi. Volela bih da se ostvarim i u poslovnom smislu, ali i kao majka naravno - zaključila je muzička zvezda.
Preporučujemo
ONI SU MOJI PRIJATELjI: Nući otkrio detalje saradnje sa svojim kolegama (FOTO)
30. 05. 2024. u 21:45
IGRA SUDBINE: Jovana Milenković prikazala nešto što do sada nije viđeno
30. 05. 2024. u 18:40
EKSKLUZIVNO ZA "NOVOSTI" - PRVA IZJAVA CECE: Evo šta je rekla nakon Anastasijinog i Nemanjinog venčanja (FOTO)
29. 05. 2024. u 14:53 >> 14:58
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
"SAMO JE PALA, KAO POKOŠENA" Strašna tragedija Miloša Bojanića, preminula je u 48. godini
OVAJ gubitak je ostavio neizbrisiv trag na njegovu porodicu...
03. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)