POJAVILA SE FOTOGRAFIJA KONSTRAKTE OD PRE 20 GODINA: Bila je plavuša i imala obrve kakve više nisu u modi (FOTO)

Новости онлајн

22. 12. 2022. u 16:24

PEVAČICA Ana Đurić Konstrakta postala je planetarno popularna kada se pojavila na takmičenju "Evrovizija" gde je ove godine osvojila 5. mesto.

ПОЈАВИЛА СЕ ФОТОГРАФИЈА КОНСТРАКТЕ ОД ПРЕ 20 ГОДИНА: Била је плавуша и имала обрве какве више нису у моди (ФОТО)

Foto: Milena Anđela

Njena crna kosa, šišle i crveni karmin postali su njen zaštitni znak, a društvenim mrežama se sada širi kako je pevačica izgledala kada je bila mlađa.

Naprotiv, bila je plavuša, nije imala ni šiške i nosila je obrve kakve su tada bile in - tanke, kao nacrtane.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Srb VIP (@srbija.v.i.p)

Dok mnogi misle da se nije promenila, postoje i neki koji smatraju da ne liči toliko na sebe jer su navikli na njenu upečatljivu frizuru i prepoznatljiv imidž.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (1)

PUNI GORČINE I MRZOVOLJE: Ovo su TRI najnegativnija horoskopska znaka