SEKA ALEKSIĆ SE OŠIŠALA: Pokazala ogromnu promenu, komentari pljušte (FOTO)
PEVAČICA Svetlana Seka Aleksić pokazala je novo izdanje, koje je odmah naišlo na lavinu komentara.
Foto: Instagram
Muzička zvezda sad ima kratku kosu, kakvu je nekad nosila, a pozirala je u novom-starom izdanju sa osmehom na licu i sliku postavila na društvene mreže.
- Sveže ošišana! - napisala je u opisu slike, koja se mahom dopala njenim fanovima.
Seka je poznata po čestim promenama imidža, a porukama ispod ove njene objave ne vidi se kraj.
"Prelepa", "sve ti lepo stoji", "lepotica", neki su od komentara koje je Aleksićeva dobila ovim povodom.
Foto: Instagram
Preporučujemo
KATARINA GRUJIĆ POTPUNO PROMENILA IMIDž: Evo kako sada izgleda popularna pevačica (FOTO)
09. 10. 2021. u 21:37
ANA NIKOLIĆ NAŠLA DEČKA? Oženjen je, ima troje dece i komšija je poznate pevačice (FOTO)
08. 10. 2021. u 20:11
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
JOVANIN NOVI DEČKO: Sportista, biznismen, sin jugoslovenskog rekordera (FOTO)
VODITELjKA Jovana Jeremić već neko vreme uživa u ljubavi sa bokserom Milošem Stojanovićem Tigrom, sinom jugoslovenskog kikboksera Gidre koji je postavio svetski rekorder.
04. 12. 2025. u 12:31
Komentari (0)