DRAMA U SAD: Pucnjava u tržnom centru u Viskonskinu, stradao mladić (VIDEO)
JEDNA osoba je ubijena, a jedna ranjena u oružanom incidentu u tržnom centru u gradu Grand Šut u američkoj državi Viskonsin i policija traga za napadačem, saopštile su danas gradske vlasti.
Foto: Printskrin
Policijski zvaničnik Trevis Ves rekao je da je devetnaestogodišnji mladić ubijen u pucnjavi u tržnom centru "Foks river", a da je jedna osoba ranjena i prebačena u bolnicu.
U toku je potraga za sedamnaestogodišnjakom za kojeg policija veruje da je povezan sa ovim slučajem i upozorava da je naoružan i opasan. Policija je izrazila uverenje da je napad bio ranije osmišljen. Nije poznat motiv napada.
Grad Grand Šut ima oko 22.000 stanovnika i nalazi se na oko 160 kilometara severno od Milvokija.
Preporučujemo
DRŽAVNI UDAR U MJANMARU: Vojska pohapsila političare zbog izborne prevare (FOTO)
01. 02. 2021. u 07:19
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Zašto ne treba govoriti "primi moje saučešće"? Otac Predrag otkriva: "Ne budite plitki"
"KADA izjavljujete saučešće ne budite plitki..."
29. 04. 2026. u 12:35
Komentari (0)