ŠTA TURSKA ŽELI U KARABAHU? Žirinovski razotkrio Erdoganove planove: Treba mu rat! (VIDEO)
TURSKOJ je potreban rat da bi predsednik Redžep Tajip Erdogan učvrstio svoj uticaj u zemlji, zbog toga što Turska, kao i svaka zemlja, ima ekonomske i političke probleme, smatra lider Liberalno-demokratske partije Rusije Vladimir Žirinovski.
Foto: Printskrin
Erdogan želi da bitkama na Južnom Kavkazu pokaže Turcima da oživljava Osmansko carstvo, smatra lider LDPR.
Prema njegovim rečima, Erdogan teži ponovnom ujedinjenju sa Azerbejdžanom i dobijanju pristupa Kaspijskom moru.
Žirinovski je ovo izjavio posle sastanka u Moskvi sa predstavnicima stranke Prosperitetna Jermenija.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SVE KLjUČA OKO FOKLANDSKIH OSTRVA: Argentinski predsednik poslao poruku koja će razbesneti Britance
PREDSEDNIK Argentine Havijer Milej izjavio je da je njegova vlada "svakim danom sve bliže" povratku suvereniteta nad Foklandskim ostrvima, produbljujući diplomatski spor izazvan politički obojenim slavljem reprezentacije Argentine nakon pobede nad Engleskom na Svetskom prvenstvu ranije ove sedmice, piše briselski portal Politiko.
17. 07. 2026. u 14:37
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
SNIMLjEN U VUKOVARU: Vozaču iz Borova 2. NAJVEĆA KAZNA u istoriji Hrvatske - evo šta je zgrešio
PREMA svemu sudeći, hrvatska policija u poslednje vreme izriče sve veće novčane kazne za počinjene saobraćajne prekršaje.
20. 07. 2026. u 19:45
Komentari (1)