KORONA U GRČKOJ: 453 nova slučaja virusa i 13 umrlih
U GRČKOJ su danas potvrđena 453 nova slučaja korona virusa od kojih je 27 otkriveno na ulasku u zemlju.
Foto: EPA
U poslednjih 24 sata preminulo je još 13 osoba, saopstila je Nacionalna organizacija za javno zdravlje, prenosi ANA.
Od početka epidemije zaraženo je 23.947 ljudi, a preminula 482 pacijenta prosečne starost 79 godina.
Zbog velikog broja obolelih grčke vlasti stavili su region Kazani pod posebme mere karantina koje obuhvataju zabranu javnih i privatnih okupljanja, napuštanja regiona, zatvaranja restorana, bioskopa, muzeja i drugih objekata.
Preporučujemo
ZATVARANjE GRČKE SAMO U JEDNOM SLUČAJU: Kakve epidemiološke scenarije razmatra Atina
08. 10. 2020. u 11:59
ROBIJA ZA PROTIVNIKE MASKI: Sudske vlasti da krivično gone protivnike maski
22. 09. 2020. u 21:22
OGLASIO SE IRSKI PREMIJER: Prokomentarisao incident sa dronom tokom posete Zelenskog
05. 12. 2025. u 23:40
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (1)