TRAMP O PRINCU VILIJAMU: "Veoma je zgodan", zaista izgleda sjajno
NOVOIZABRANI američki predsednik Donald Tramp izjavio je, nakon što se susreo sa princem Vilijamom u rezidenciji britanskog ambasadora u Parizu, da su imali "dobar" razgovor i da je princ "veoma zgodan".
Foto: EPA
-Neki ljudi izgledaju bolje uživo. Izgledao je sjajno. Izgledao je zaista lepo, i to sam mu rekao, naveo je Tramp za Njujork post.
Tramp i princ Vilijam su takođe u Parizu, gde su prisustvovali ceremoniji povodom otvaranja obnovljene katedrale Notr Dam, u subotu razgovarali o zdravlju britanskog kralja Čarlsa Trećeg i princeze od Velsa koji su se ove godine lečili od raka.
-Pitao sam ga za njegovu suprugu i on je rekao da je dobro. I pitao sam ga za njegovog oca i njegov otac se bori, i voli svog oca, i voli svoju suprugu, rekao je Tramp.
Kensingtonska palata je ranije saopštila da su Tramp i princ Vilijam razgovarali o nizu globalnih pitanja, a da su se fokusirali na važnost specijalnih odnosa SAD-Velika Britanija.
(Tanjug)
BONUS VIDEO - RUSI POKAZALI SNIMAK: Dron kamikaza uništio haubicu francuske proizvodnje
Preporučujemo
OSNIVAČ AMAZONA DžEF BEZOS: Sa optimizmom dočekuje povratak Trampa u Belu kuću
06. 12. 2024. u 00:20
U STRAHU OD TRAMPA: EU bi da formira vojni budžet od 500 milijardi evra
06. 12. 2024. u 00:10
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
IRAN POSLAO HITNU PORUKU NAŠIM KOMŠIJAMA: Nemojte to da dozvolite Americi!
IRAN je danas upozorio Bugarsku da ne dozvoli Sjedinjenim Američkim Državama korišćenje svoje teritorije za vojne operacije protiv Teherana, nakon što je bugarska vlada najavila da će tražiti odobrenje parlamenta za razmeštanje američkih aviona za dopunu goriva u toj zemlji.
21. 07. 2026. u 18:37
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
DEČAK JEO KOBASICU I UMRO: "Kad bi znali šta krpelj može..." Prvi smrtni slučaj u svetu
REČ je o prvom poznatom smrtnom slučaju na svetu uzrokovanom ovom alergijom.
23. 07. 2026. u 07:19 >> 23:04
Komentari (0)