GANC PRAVDA NEDELA U RAFI: Oni su ratni zločinci i nateraćemo ih da plate za svoje postupke
ČLAN izraelskog ratnog kabineta Beni Ganc istakao je da hamasov raketni napad iz Rafe ukazuje na opravdanost vojne operacije vojske u tom gradu na jugu Pojasa Gaze.
FOTO: EPA
- Zato ćemo nastaviti da delujemo u ovom području - istakao je Ganc.
Naveo je da Hamas iz Rafe napada Izrael, da širom Gaze drži zatočene izraelske taoce i da su najodgovorniji za sukobe koji su u toku.
- Oni su ratni zločinci i nateraćemo ih da plate za svoje postupke - zaključio je član ratnog kabineta Izraela.
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)