BERLUSKONI ĆE BITI SAHRANJEN U SREDU: Ispraćaj uz državne počasti - opelo u Milanskoj katedrali
BIVŠI italijanski premijer Silvio Berluskoni biće sahranjen uz državne počasti, a opelo će biti održano u Milanskoj katedrali u sredu od 14 sati, rekao je danas portparol Katoličke crkve Milana, preneo je Rojters.
Foto: EPA
Kako je navela agencija ANSA, njegovo telo će biti prebačeno u njegovu vilu San Martino u Arkoru, severno od Milana, rekli su izvori.
Berluskoni je preminuo danas u milanskoj bolnici San Rafaele u 87. godini, pošto je pre tri dana hospitalizovan zbog unapred zakazanog pregleda u vezi sa hroničnom leukemijom.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
"BERLUSKONI ĆE OSTATI UPAMĆEN U RUSIJI": Putin se oprostio od bivšeg premijera Italije
12. 06. 2023. u 13:44
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MISTERIJA KOJA GODINAMA PROGANjA SRBIJU: Šta je majka pronašla na mestu gde je stradao njen sin?
FILIP Tomović imao je 17 godina kada je njegov život tragično prekinut, a slučaj njegove smrti godinama kasnije ostao je jedan od najpotresnijih događaja koji se povezuje sa pričama o delovanju satanističkih i okultnih grupa u Srbiji.
09. 07. 2026. u 13:29
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)